نگاه مختصری به خدمات ما

طراحی گرافیک

آتلیه طراحی گرافیک آریا هنر پیشرو از تیمی جوان و خلاق و کارآزموده تشکیل شده است که به دانش روز گرافیک و تبلیغات آگاهی داشته و با اتکا به این دانش و خلاقیت ، موفقیت های بسیاری در زمینه طراحی برندینگ و هویت بصری سازمان کسب نموده اند.آتلیه آریا هنر پیشرو از دانش روز دنیا و خلاقیت و هنر خود ابزاری پر قدرت در جهت بیان و معرفی محصولات و خدمات ساخته است. تیم طراحی آریا هنرپیشرو به گونه ای گردهم آمده اند که قادر به پاسخگویی به تمام سلایق و درخواست های مشتریان به بهترین نحو باشند. اعتماد شما اولین قدم برای رسیدن به موفقیت تان است.

دیدن نمونه کارها

بسته بندی

بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول می باشد که وظیفه شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد.علم طراحی بسته بندی علم هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انتقال و توزیع ، ذخیره ، فروش و استفاده از آن است. طراحان آریا هنر پیشرو با اتکا به دانش و تجربه و قدرت خلاقیت خود در زمینه طراحی جعبه های خلاقانه و استفاده از متریال و خدمات پس از چاپ مناسب برای محصول می توانند خدمات بی نقصی به مشتریان خود ارائه دهند که هر کدام در نوع خود بی نظیر می باشد.

دیدن نمونه کارها

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و با کیفیت محصول یا پروداکت می باشد. تیم عکاسی آریا هنر پیشرو با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.

دیدن نمونه کارها

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک یک راه مناسب برای معرفی خدمات و محصولات شما در فضای اینترنتی، شبکه های اجتماعی، تلگرام، اینستاگرام ونمایشگاهها و حتی تلویزیون باشد.
با سفارش یک تیزر تبلیغاتی کوتاه ، جذاب می توانید به راحتی و به روش مناسب و کارآمدی محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید.

دیدن نمونه کارها

چاپ و خدمات پس از چاپ

شرکت آریا هنر پیشرو با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و به روز دنیا در زمینه چاپ افست توانایی آن را دارد تا بهترین خدمات با بالاترین کیفیت چاپ را به شما ارائه دهد. شرکت آریا هنر پیشرو در زمینه خدمات پس از چاپ مانند یووی سیلندری ( سه ورقی با قابلیت خالی کردن لب چسب ) ، سلفون کشی ( حرارتی مات و براق ) ، لترپرس ( تیغ زنی ، نیم تیغ ، پرفراژ ، خط تا و برجسته ) ، دستگاه چسبانی ( لب چسب ، لاک باتم ، چهار نقطه ، شش نقطه ) ، لمینت ( انواع جعبه و کارتن و ...) ، دایکات ، کلیه خدمات دست چسبانی ، لب چسب و منگنه ( جعبه و کارتن های لمینتی ، آمادگی خدمات رسانی به مشتریان و همکاران را دارد.

دیدن نمونه کارها

تقویم و سررسید

شرکت آریا هنر پیشرو توانایی آن را دارد تا در زمینه طراحی و چاپ تقویم دیواری ، تقویم رومیزی و سررسید با طراحی اختصاصی به مشتریان و همکاران خدمت رسانی نماید.

دیدن نمونه کارها

دستمال تبلیغاتی با بسته بندی اختصاصی

از آنجایی که دستمال کاغذی محصولی پرکاربرد بین افراد جامعه است، دستمال کاغذی تبلیغاتی می تواند جهت برندسازی به عنوان یک ابزار قوی بازاریابی جهت شناساندن شما به مشتریان و بازار هدف باشد.آریا هنر پیشرو با طراحی و چاپ اختصاصی دستمال کاغذی با استفاده از آرم و طرح اختصاصی شما را در این امر یاری می نماید.

دیدن نمونه کارها

لمینت و کارتن سازی

شرکت آریا هنر پیشرو در زمینه کارتن سازی و لمینت آمادگی خدمات رسانی به مشتریان و همکاران را دارد.

دیدن نمونه کارها

طراحی گرافیک ، خدمات ما ، چاپ ، بسته بندی ، عکاسی صنعتی ، ساخت تیزر تبلیغاتی