طراحی، چاپ و خدمات پس از چاپ

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشرو با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و به روز دنیا در زمینه چاپ افست توانایی آن را دارد تا بهترین خدمات با بالاترین کیفیت چاپ را به شما ارائه دهد. شرکت آریا هنر پیشرو در زمینه خدمات پس از چاپ مانند یووی سیلندری ( سه ورقی با قابلیت خالی کردن لب چسب ) ، سلفون کشی ( حرارتی مات و براق ) ، لترپرس ( تیغ زنی، نیم تیغ، پرفراژ، خط تا و برجسته ) ، دستگاه چسبانی ( لب چسب ، لاک باتم ، چهار نقطه ، شش نقطه )، لمینت و کارتن سازی ( انواع جعبه و کارتن و ...) ، دایکات، کلیه خدمات دست چسبانی، لب چسب و منگنه ( جعبه و کارتن های لمینتی، آمادگی خدمات رسانی به مشتریان و همکاران را دارد.

دیدن نمونه کارها

تولید جعبه های مقوایی

جعبه ممکن است از مواد با دوام مانند چوب یا فلز و مواد غیر با دوام مانند مقوا ساخته شده باشد . کاغذ و کارتن سلولزی معمولی ترین مواد خامی هستند که جهت ساخت جعبه مقوایی استفاده می شود . این جعبه ها با توجه به سطح صافی که دارند قابلیت چاپ بسیار بالایی داشته اند و در طراحی و سفارش جعبه مقوایی مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص داده است .انواع مختلف جعبه های مقوایی که بسیار پر مصرف هستند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدن نمونه کارها

تولید جعبه لمینتی

یکی از جعبه‌های باکیفیت که در صنعت بسته بندی و کارتن سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، جعبه لمینت نام دارد. بد نیست بدانید روشی که کارخانه‌های تولیدی برای آماده‌سازی این جعبه‌ها به کار گرفته‌اند، لمینت نامیده می‌شود. جعبه‌ لمینتی ساختار متفاوتی از دیگر کارتن ‌های بسته ‌بندی دارند. آن‌ها از یک کارتن خام و لایه مقوای نازکی که طرح مورد نظر روی آن چاپ شده است، تشکیل شده‌اند. این جعبه‌ها به خاطر این که در زمره بسته‌ بندی‌های لوکس و مدرن قرار می‌گیرند و کیفیت چاپ و عناصر گرافیکی در آن‌ها تاثیر مثبتی روی عرضه محصول بسته‌ بندی‌شده در بازار می‌گذارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

دیدن نمونه کارها

کارتن سازی و جعبه سازی

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشرو فقط یک شرکت چاپ و بسته بندی نیست بلکه ما در تمام کشور همراهتان و مدعی در صنعت کارتن سازی هستیم. اگر شما یکی از تولید کنندگانی هستید که میزان اهمیت یک پوشش خوب برای عرضه و فروش محصولات را حس کرده، آریا هنر پیشرو در کنار شماست. کافیست تا برای کسب مشاوره و شروع یک همکاری مشترک با اهدافی مشخص از راه‌های تعیین ‌شده با کارشناسان فروش شرکت ارتباط برقرار کنید. ما محصول جذاب شما را در کارتن بسته ‌بندی‌ های زیبا، مطمئن و در عین حال هوشمندانه و متمایز به دست مصرف ‌کنندگان می‌رسانیم.

دیدن نمونه کارها