طراحی، چاپ و خدمات پس از چاپ

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشرو با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و به روز دنیا در زمینه چاپ افست توانایی آن را دارد تا بهترین خدمات با بالاترین کیفیت چاپ را به شما ارائه دهد. شرکت آریا هنر پیشرو در زمینه خدمات پس از چاپ مانند یووی سیلندری ( سه ورقی با قابلیت خالی کردن لب چسب ) ، سلفون کشی ( حرارتی مات و براق ) ، لترپرس ( تیغ زنی، نیم تیغ، پرفراژ، خط تا و برجسته ) ، دستگاه چسبانی ( لب چسب ، لاک باتم ، چهار نقطه ، شش نقطه )، لمینت و کارتن سازی ( انواع جعبه و کارتن و ...) ، دایکات، کلیه خدمات دست چسبانی، لب چسب و منگنه ( جعبه و کارتن های لمینتی، آمادگی خدمات رسانی به مشتریان و همکاران را دارد.

دیدن نمونه کارها

تولید جعبه های مقوایی

جعبه ممکن است از مواد با دوام مانند چوب یا فلز و مواد غیر با دوام مانند مقوا ساخته شده باشد . کاغذ و کارتن سلولزی معمولی ترین مواد خامی هستند که جهت ساخت جعبه مقوایی استفاده می شود . این جعبه ها با توجه به سطح صافی که دارند قابلیت چاپ بسیار بالایی داشته اند و در طراحی و سفارش جعبه مقوایی مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص داده است .انواع مختلف جعبه های مقوایی که بسیار پر مصرف هستند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدن نمونه کارها

تولید جعبه های لمینتی

در انواع بسته بندی و کارتن سازی و جعبه نوعی جعبه تولید می‌شود که از لحاظ محافظت برای کالاهایی که می‌بایست از آب و یا نور دور نگه داشته شوند، بسیار مناسب می‌باشد. جعبه لمینتی یک نوع جعبه خاص برای محافظت‌های ویژه است. در انواع جعبه لمینتی گزینه های محافظتی از جمله دوری از آب، دوری از نور مستقیم، محافظت از فشار و شکنندگی در نظر گرفته می‌شود.

دیدن نمونه کارها