مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر با تمرکز بر بسته بندی فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود، و از همان ابتدای مسیر با بهره گیری از طراحان خلاق و مجرب و ناظران چاپ توانمند در حوزه چاپ و خدمات پس از چاپ گام های بزرگی را در جهت جلب اعتماد برندهای معتبر برداشت و حوزه فعالیت خود را در زمینه های بسته بندی دارویی، آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و صنعتی گسترش داد تا به آنجا که با وارد کردن دستگاههای به روز بسته بندی و کارتن سازی توانایی آن را پیدا کرد تا بتواند به طور کامل در زمینه لمینت و کارتن سازی و بسته بندی انواع محصولات به مشتریان بهترین و کامل ترین خدمت رسانی را کند.
طراحی گرافیک ( بروشور، کاتالوگ، لوگو، طراحی کارکتر، پوستر و ...) ، دستمال تبلیغاتی با بسته بندی اختصاصی، لمینت و کارتن سازی، عکاسی صنعتی، تیزر تبلیغاتی، تقویم و سررسید از دیگر فعالیت های شرکت می باشد. شرکت آریا هنر پیشرو توانایی ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان گرامی دارد.

امروز ما مفتخر به داشتن گواهی ISO 9007 که ابزاری قدرتمند برای شناخت بهترین کار و اقتباس آن در مکان صحیح و همچنین برای شناخت مسائلی که بیشتر با رضایتمندی مشتری در ارتباط است می باشیم.

همچنین مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشرو دارای پروانه نشر کتاب و پروانه تاسیس کانون آگهی و تبلیغات از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد و شرکت عضو انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی ایران است.